ZUNO termínovaný vklad

Vážení čtenáři, dovolte nám informovat vás, že ZUNO bank již na českém finančním trhu ukončila činnost. Oficiální oznámení naleznete na tomto odkazu. Děkujeme za pochopení, na aktualizaci stránky se pracuje.Termínované vklady jsou výhodné bankovní produkty pokud máte k dispozici dočasně volné finanční a prostředky a rády byste je uložily s maximálním výnosem.


Náš tip - v dnešní době jsou úrokové sazby na termínovaných vkladech nízké. Uložte raději své peníze do cenných kovů, které jsou v oblasti investic sázkou na jistotu.

Tento výhodný typ vkladu nabízí také nováček v českém finanční sektoru ZUNO. Tato instituce nabízí velice výhodný a oblíbený ZUNO termínovaný vklad.

ZUNO termínovaný vklad – obecné informace

ZUNO termínovaný vklad nabízí úrok až 2,6 % ročně pro všechny, přičemž výhodou oproti konkurenci je, že není určen žádný minimální vklad. Dále je také podstatná informace, že za předčasné zrušení vkladu nic neplatíte.

Navíc za ZUNO termínovaný vklad a samozřejmě za celou bankou stojí silná rakouská finanční skupina Raiffeisen Bank International.

Úroky a ZUNO termínovaný vklad

Pokud se rozhodnete pro ZUNO termínovaný vklad, můžete si určit období pro uložení vašich financí, které určí výši Vašeho úroku. Pro příklad si můžeme uvézt, že při vkladu na 6 měsíců je částka úročena kolem 2 %, při vkladu na delší období úroky dále stoupají V porovnání s ostatními bankami tak ZUNO termínovaný vklad nabízí opravdu zajímavé úroky.

Další informace

ZUNO bank termínovaný vklad umožňuje až 50 vkladů, které mohou být vedeny ve čtyřech měnách a to CZK, EUR, USD a GBP. Za otevření, vedení a zrušení účtu nemusíte nic platit, pokud zrušíte ZUNO termínovaný vklad předčasně, nemusíte také nic platit – svůj vklad dostanete zpět, ovšem bez úroků.
© 2016 Temínované-Vklady-Srovnání.cz, Všechna práva vyhrazena.
Kontakt