Co nabízí půjčka Zaplo.cz

Máte nějaké nesplacené pohledávky a nebo jen potřebujete mimořádnou půjčku? pomocí Zaplo.cz si budete moci půjčit například půjčku před výplatou. Nedostatek financí před výplatou je nepříjemná věc, a pokud jde o mimořádnou situaci, je možné vzít si nebankovní a nebo bankovní půjčku.

Samozřejmě, že půjčka vás také zavazuje ke splácení úroků - peněz navíc za poskytnutí půjčky. Avšak v případě Zaplo.cz můžete tu první půjčku získat velmi levně.

Půjčka do další výplaty

Zaplo půjčku můžete opravdu získat docela levně anebo dokonce zcela zdarma. Půjčka je udělována ve výši 500 - 12500 Kč, pokud o půjčku žádáte poprvé, je maximání částka omezena na 5000 Kč. Doba splatnosti půjčky je mezi 1 - 30 dny - jedná se tedy o tzv. půjčku před výplatou.

Požadavky na žadatele

Kdo si může vzít Zaplo půjčku, je opravdu tak dostupná? Toto je jedna z často kladených zájemců o půjčku, pokusme si na ni odpovědět v tomto odstavci. Podle webu Zaplo.cz vyžaduje společnost Zaplo Finance s.r.o., aby měl žadatel české občanství, jde tedy půjčku pouze pro Čechy. Dalším požadavkem, který má snad každá legální firma v Česku je věk minimálně 18 let - zájemce a žadatel musí být tedy zletilý.

Dalším požadavkem je to, že žadatel má bankovní účet u některé české banky. Peníze Zaplo.cz půjčky jsou totiž převáděny bankovním převodem. Další nutností je samozřejmě souhlas s podmínkami firmy, je třeba si je tedy důkladně pročíst.
© 2016 Temínované-Vklady-Srovnání.cz, Všechna práva vyhrazena.
Kontakt