Nejvýhodnější termínované vklady

Pokud své volné peněžní prostředky chceme zúročit prostřednictvím termínovaného vkladu, je pochopitelné, že hledáme temínovaný vklad s nejvyšším úrokem. Je ale nutno říci, že hodnota úrokové sazby není jediným parametrem termínovaného účtu, a také že získání vyššího úroku může být také vykoupeno dalšími omezujícími podmínkami.


Náš tip - v dnešní době jsou úrokové sazby na termínovaných vkladech nízké. Uložte raději své peníze do cenných kovů, které jsou v oblasti investic sázkou na jistotu.

Například se daná nejvyšší úroková sazba může vztahovat pouze k velmi vysokým vkladům, či velmi dlouhé době uložení. Nebo může být požadováno založení běžného účtu, a ten může podléhat dalším poplatkům.

Termínovaný vklad ERB

Hledáme-li nejlépe úročený termínovaný vklad, může být naším favoritem v roce 2015 například termínovaný vklad Evropsko-Ruské banky. Ten nabízí zajímavých 2,6 % p.a., nicméně minimální částka, kterou je nutno vložit, je 1 500 000 Kč. Pokud na termínovaný vklad chceme uložit nižší částku - běžně se jedná spíše o desetitisíce či statisíce Kč - budeme se muset poohlédnout jinam.

Zuno termínovaný vklad

Podle aktuální nabídky v roce 2015 nám solidní úrokovou sazbu a žádné požadavky na minimální vklad nabízí Zuno Bank termínovaný vklad. S úrokem 1,25 % p.a. patří k jasným favoritům při hledání nejvýhodnějšího termínovaného vkladu v roce 2015. Nicméně i je zde omezení, a to v podobě minimální doby, po kterou budou peníze na účtu vázány. Minimální doba je zde 6 měsíců.

Zvažujte další parametry

Při hledání termínovaného vkladu s nejvyšším úrokem tedy musíme zvážit naši konkrétní situaci a podle toho si termínovaný vklad vybírat. Pomoci nám k tomu mohou rady a tipy Jak si vybrat nejlepší termínovaný vklad které najdete na této stránce. Při hledání termínovaných vkladů s nejvyšším úrokem je možné využít také srovnávací tabulku na Měšec.cz


Pozn.: ERB ani Zuno banka již na českém trhu nepůsobí. Na aktualizaci stránky pracujeme. Potřebujete-li rychle porovnat parametry termínovaných vkladů, využijte odkaz na srovnávač zmíněný výše. Děkujeme za pochopení!
© 2016 Temínované-Vklady-Srovnání.cz, Všechna práva vyhrazena.
Kontakt