Půjčky před výplatou

Pár tisícikoru se může někomu zdát jako pakatel, ale pokud Vám tato částka chybí, vy nemáte žádné prostředky a do další výplaty je daleko, může to představovat vážný problém. Co v takovéto situaci dělat? Řešením může být půjčka před výplatou.

SMS půjčky

Tyto půjčky jsou jinak označovány jako SMS půjčky a poskytují je nebankovní společnosti, které se specializují právě na tyto rychlé krátkodobé půjčky do výplaty. 1000 Kč je zpravidla minimální částka, kterou si lze půjčit, maximální výše půjčky bývá 5000, 7500, 10000 a u některých společností i 12000 nebo 15 000 Kč.

Tyto půjčky se vyznačují zejména rychlostí a dostupností: poskytovatelé těchto půjček si dobře uvědomují, že pokud někdo o takovouto půjčku žádá, zpravidla nemá týden na to, aby čekal, až mu peníze přijdou.

Vyřízení žádosti již do 10 minut

Vaše žádost – možno žádat pomocí SMS nebo online formulářem na internetu – bývá posouzena už během 10 minut a pokud vše bude v pořádku, peníze budou odeslány na Váš bankovní účet Takže požadovanou částku můžete mít k dispozici ještě tentýž den, nejpozději do 24 hodin.

Zaplo půjčka - žádost

Příkladem rychlé půjčky do výplaty o částce 1000 Kč ale i více může být půjčka Zaplo. S tímto rychlým nebankovním úvěrem můžete získat od 500 do 12500 Kč se splatností 1 - 30 dní. O půjčku můžete žádat pohodlně online této stránce.
© 2016 Temínované-Vklady-Srovnání.cz, Všechna práva vyhrazena.
Kontakt